D.Dog Detangling Conditioner 250 ML

Lekë 2,790.00
Title:  
Balsam për qenushë. Ndihmon në krehjen dhe specifikisht në gonxhet që krijohen në gëzof.

250 ml

D.Dog ruan florën bakteriale të gëzofit dhe lëkurës së qenushit tuaj (ose ndryshe mikrobiomën) falë sistemit DoggyBiome, duke parandaluar kështu irritimet dhe erërat.

Përfitimet e Detangling Conditioner:

  • Zbut qimen dhe e bën të krihet më thjeshtë
  • Krijon një shtresë mbrojtëse e cila forcon gëzofin dhe e mbron nga nxehtësia kur thahet
  • Perfekte për të gjitha llojet e gëzofit: gëzofi i shkurtër zbutet, ndërsa gëzofët e gjatë, me kaçurrela, apo ata me gonxhe, krihen lehtësisht
  • Përmban Prebiotikë dhe Probiotikë

Nuk përmban:

  • Paraben
  • SLS/SLES (agjentë shkumues të dëmshëm për kafshët)
  • Produkte ose nënprodukte kafshësh
  • Silikon

100% VEGANE. 100% ECO-FRIENDLY.


Aplikojeni pas shampos, masazhojeni butësisht dhe lëreni për disa minuta. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Shiko edhe