D.Dog Short Hair Shampoo 250 ML

Lekë 2,490.00
Title:  
Shampo për qenushë me gëzof të zi.

250 ml

D.Dog ruan florën bakteriale të gëzofit dhe lëkurës së qenushit tuaj (ose ndryshe mikrobiomën) falë sistemit DoggyBiome, duke parandaluar kështu irritimet dhe erërat.

Përfitimet e Short Hair Shampoo:

  • Pastron gëzofin thellësisht
  • Vajrat vegjetalë që ka në përmbajtje nuk e lejojnë lëkurën të thahet dhe e mbajnë gëzofin të butë dhe me shkëlqim
  • Mbron shtresën hidrolipidike të lëkurës, e cila mbron lëkurën nga agjentët e jashtëm 

Nuk përmban:

  • Paraben
  • SLS/SLES (agjentë shkumues të dëmshëm për kafshët)
  • Produkte ose nënprodukte kafshësh
  • Silikon

100% VEGANE. 100% ECO-FRIENDLY.


Butësisht masazhoni gëzofin e lagur për disa minuta, dhe shpëlajeni mirë me ujë të vakët. Përsëriteni edhe një herë nëse është e nevojshme.

Shiko edhe