D.Dog Hygiene Lotion 250 ML

Lekë 2,340.00
Title:  
Spray antibakterial për qenushë me Kloreksidinë dhe Vaj Tea Tree.

250 ml

D.Dog ruan florën bakteriale të gëzofit dhe lëkurës së qenushit tuaj (ose ndryshe mikrobiomën) falë sistemit DoggyBiome, duke parandaluar kështu irritimet dhe erërat.

Përfitimet e Hygiene Lotion:

  • Përmban Kloreksidinë dhe vaj Tea Tree: aktiv kundër baktereve, viruseve dhe mykut
  • Qetëson lëkurën falë përmbajtjes së Kamomilit dhe ujit të distiluar të Hamamelis
  • Pantenoli mbron lëkurën nga tharja dhe deskuamimi 
  • Përmban Prebiotikë dhe Probiotikë

Nuk përmban:

  • Alkol
  • Paraben
  • SLS/SLES (agjentë shkumues të dëmshëm për kafshët)
  • Produkte ose nënprodukte kafshësh
  • Silikon

100% VEGANE. 100% ECO-FRIENDLY.


Spruco në gëzof dhe putra. Nuk ka nevojë të shpëlahet. Mund të përdoret sa herë është e nevojshme. 

Shiko edhe