D.Dog Puppy Shampoo 250 ML

Lekë 2,490.00
Title:  
Shampo për këlyshë.

250 ml

D.Dog ruan florën bakteriale të gëzofit dhe lëkurës së qenushit tuaj (ose ndryshe mikrobiomën) falë sistemit DoggyBiome, duke parandaluar kështu irritimet dhe erërat.

Përfitimet e Puppy Shampoo:

  • Pastron gëzofin butësisht
  • E përbërë me Laktobacile 
  • Përbërës me origjinë natyrale
  • Rekomandohet në këlyshë por edhe në lëkura sensitive apo të irrituara
  • Përmban Pantenol dhe Proteina të Hidrolizauara të Orizit me veti hidratuese
  • Përmban Prebiotikë dhe Probiotikë

Nuk përmban:

  • Paraben
  • SLS/SLES (agjentë shkumues të dëmshëm për kafshët)
  • Produkte ose nënprodukte kafshësh
  • Silikon

100% VEGANE. 100% ECO-FRIENDLY.


Butësisht masazhoni gëzofin e lagur për disa minuta, dhe shpëlajeni mirë me ujë të vakët. Përsëriteni edhe një herë nëse është e nevojshme.

Shiko edhe