D.Dog Long Hair Shampoo 250 ML

Lekë 2,490.00
Title:  
Shampo për qenushë me gëzof të gjatë. 

250 ml

D.Dog ruan florën bakteriale të gëzofit dhe lëkurës së qenushit tuaj (ose ndryshe mikrobiomën) falë sistemit DoggyBiome, duke parandaluar kështu irritimet dhe erërat.

Përfitimet e Long Hair Shampoo:

  • Heq papastërtitë dhe flokët e vdekur pa prishur strukturën e qimes
  • Parandalon ngatërrimin e qimeve dhe e lë gëzofin e butë
  • Përmban vaj Açaí dhe vaj Babassu
  • Përmban Prebiotikë dhe Probiotikë

Nuk përmban:

  • Paraben
  • SLS/SLES (agjentë shkumues të dëmshëm për kafshët)
  • Produkte ose nënprodukte kafshësh
  • Silikon

100% VEGANE. 100% ECO-FRIENDLY.


Butësisht masazhoni gëzofin e lagur për disa minuta, dhe shpëlajeni mirë me ujë të vakët. Përsëriteni edhe një herë nëse është e nevojshme.

Shiko edhe