Davines Heart Of Glass Rich Conditioner * 250 ML

Davines Heart Of Glass Rich Conditioner * 250 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Balsam zbutës, ushqyes dhe theksues i ngjyrës bjonde të flokëve.

250 ml

Davines Heart Of Glass Rich Conditioner është një kondicioner përforcues bjonde, siguron ushqim intensiv dhe veprim forcues në fibrën e flokëve, falë kompleksit ekskluziv të lidhjes Biacidic dhe ekstraktit Baobab. Balancon nuancat e padëshiruara, ndërsa ndriçon nuancat bionde.
Përfitimet:

  • Siguroni ushqim dhe shkëlqim.
  • Forconi fibrat e flokëve.
  • Flokët e thatë bëhen më të lehtë për t'u krehur deri në +67%.*
  • Balancon refleksin e padëshiruar.

  • Aplikojeni në flokë të tharë me peshqir përgjatë gjatësisë dhe majave.
  • Lëreni për 5 minuta, më pas krihini dhe shpëlajeni mirë.
  • Shpëlajeni tërësisht në rast kontakti me sytë.

Shiko edhe