Davines NaturalTech Purifying Gel * 150 ML

Davines NaturalTech Purifying Gel * 150 ML

Lekë 3,300.00
Title:  
Xhel trajtues i zbokthit.

150 ml

Davines NaturalTech Purifying Gel është një xhel për trajtimin e zbokthit. 

Xhel pastrues antifungal dhe antibakterial e mban lëkurën e kokës të pastër dhe të shëndetshëm.

  • Pas përdorimit të shampos Purifying aplikoni 10 gr. e produktit në zonat e prekura nga zbokthi, duke e masazhuar butësisht.
  • Lëreni për 10 minuta, shpëlajeni. Për një trajtim intensiv, përdoret një herë në javë deri në 3 javë.

Shiko edhe