Davines NouNou Conditioner * 250 ML

Davines NouNou Conditioner * 250 ML

Lekë 2,100.00
Title:  
Zbutës dhe ushqyes për flokë të thatë.

250 ml

Davines NouNou Conditioner është një balsam hidratues për flokë të thatë. Formula hidraton dhe ushqen flokët në thellësi duke i bërë të lehtë për t'u krehur, të butë dhe duke i dhënë trup pa i rënduar.
Përfitimet:

  • Efekt ushqyes dhe zbutës.
  • Veprim zgjidhës.
  • I pasuruar me vitaminë E me një veprim antioksidant.
  • Flokë me trup të plotë, të hidratuar dhe të butë.
  • Përbërësit aktivë natyralë.

  • Pasi të keni shpëlarë shampon NOUNOU, aplikoni një sasi të vogël kondicioner në gjatësi dhe skaje. 
  • Krihini dhe lëreni për 5-10 minuta. 
  • Shpëlajeni tërësisht, thajeni me peshqir dhe përdorni produktet tuaja të preferuara për stilim.

Shiko edhe