Davines OI Hand Balm * 75 ML

Davines OI Hand Balm * 75 ML

Lekë 1,650.00
Title:  
Balsam hidratues i duarve për të gjitha llojet e lëkurës.

75 ml

Davines OI Hand Balm është një krem ushqyes për duar me veprim antioksidant, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Formula speciale mbron lëkurën nga dëmtimet e shkaktuara nga dielli, era dhe të ftohtit dhe siguron hidratim afatgjatë.
Përfitimet:

  • Duart janë të buta, rinore dhe të hidratuara.
  • Efekt qetësues.
  • Mbrojtja kundër plakjes dhe dëmtimit të mjedisit.
  • Aromë e qëndrueshme.
Përbërësit:
Të gjitha produktet e linjës OI përmbajnë vaj të nxjerrë nga Roucou, një bimë vendase e Amazonës, është shumë e pasur me beta-karoten (100 herë më shumë se karotat) dhe ka një veprim ristrukturues në flokë dhe favorizon rritjen e tyre.

Aplikojeni në duar dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Shiko edhe