Dermedic Capilarte Normalising Shampoo For Greasy Hair * 300 ML

Dermedic Capilarte Normalising Shampoo For Greasy Hair * 300 ML

Lekë 2,340.00
Title:  
Shampo normalizuese për flokë të yndyrshëm me tendencë për tu këputur.

300 ml

  • Shampo normalizuese për flokë të yndyrshëm me tendencë për tu këputur.
  • Pastron butësisht lëkurën e kokës.
  • Stimulon rritjen e flokëve dhe parandalon humbjen e tepërt të flokëve.
  • Ushqen folikulat e flokëve, forcon boshtet e flokëve.
  • Rregullon dhe qetëson aktivitetin e gjëndrave dhjamore.
  • Redukton dukshëm efektin e flokëve të yndyrshëm.
  • Ka veti antibakteriale dhe antifungale.
  • Rivendos ekuilibrin e mikrobiomës së epidermës.
  • I testuar klinikisht dhe trikologjikisht.

Aplikoni një sasi të vogël shampoje në duar dhe më pas masazhoni butësisht flokët dhe skalpin për të paktën 2 minuta. Në rast kontakti me sytë,shplajini menjëherë me ujë të bollshëm.Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shiko edhe