Dermedic Capilarte Shampoo Anti-Dandruff * 300ML

Dermedic Capilarte Shampoo Anti-Dandruff * 300ML

Lekë 2,490.00
Title:  
Shampo kundër zbokthit dhe shkaqeve të tij.

300 ml

Shampo kundër zbokthit dhe shkaqeve të tij.

  • Ka veti kundër zbokthit dhe kundër mykut.
  • Parandalon dhe zvogëlon simptomat e zbokthit të etiologjive të ndryshme, përfshirë zbokthin e thatë dhe të yndyrshëm.
  • Parandalon përsëritjen e zbokthit.
  • Rregullon procesin e rinovimit të qelizave të lëkurës e cila zvogëlon copëzimin e tepërt të epidermës.
  • Normalizon aktivitetin e gjëndrave dhjamore.
  • Nuk shqetëson dhe ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit fiziologjik të mikrobiomës së kokë.
  • Qetëson acarimin dhe zvogëlon kruajtjen.
  • Pastron butësisht lëkurën e kokës dhe flokët.

Aplikoni një sasi të vogël shampo në lëkurën e kokës të lagur mirë. Masazhoni butësisht. Lëreni për 3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht. Në rast kontakti me sytë lajini me ujë. Aplikoni për 4 javë, 2-3 herë në javë. Për parandalim përdorni 1-2 herë në javë.

Shiko edhe