Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Body Lotion

Lekë 1,780.00
Formëdoza:  
Locion trupi për lëkurë të thatë me tendencë atopike.

200 ml, 400 ml

Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Body Lotion, butësisht por në mënyrë efektive kujdeset për të gjithë lëkurën e trupit. Me substanca natyrale, zbut acarimin e thatë të lëkurës, heq tensionin dhe kruajtjen dhe promovon rigjenerimin e tij të thellë. Kështu, ajo siguron funksionet natyrore të lëkurës në një mënyrë të thjeshtë. Produkti i siguron lëkurës hidratim intensiv dhe afatgjatë, i cili siguron butësinë, qëndrueshmërinë dhe fleksibilitetin e tij.

  • Ai përmban Farë liri dhe Vaj të rrallë të arganit. Këto vajra trajtojnë, ushqejnë dhe rigjenerojnë lëkurën. Falë përbërjes së tij të pasur natyrore, locioni i trupit forcon mbrojtjen natyrore të lëkurës dhe e lë atë të ushqyer, të zhdërvjellët dhe të zbutur bukur nga të gjitha pabarazitë.
  • Ekstrakti i Elbit forcon dhe qetëson lëkurën. 
  • Gjalpi Shea së bashku me Alantoinën kanë efekte anti-inflamatore dhe shëruese që mund të trajtojnë në mënyrë të besueshme çdo plagë të vogël, çarje ose plagë në lëkurë.

Aplikojeni në fytyrë, duar dhe / ose trup dy herë në ditë.

Shiko edhe