Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Hand Soap * 300 ML

Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Hand Soap * 300 ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Sapun duarsh me veti hidratante për lëkurë të thatë me tendencë atopike.

300 ml

Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Hand Soap është një sapun i lëngshëm me përbërës aktivë ushqyes për lëkurën e duarve.

Ai përmban:

Gjalp Shea, Glicerinë, Vaj i Farave të Linit, të pasura me Omega 3, 6 dhe 9.

Kombinimi i këtyre përbërësve siguron një hidratim optimal të lëkurës, duke e ushqyer me elementët e nevojshëm për një mirëqënie të saj.

Indikohet në lëkurë të thatë, me tendencë atopike.


Aplikoni një sasi të vogël sapuni në duar të njoma.

Më pas shpëlajini me ujë të bollshëm.

Shiko edhe