Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Shower Gel * 200 ML

Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Shower Gel * 200 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Xhel dushi, pastrues delikat duke ruajtur barrierën lipidike të lëkurës.

200 ml

Dermedic Linum Emolient Plus Ezcema Shower Gel pastron butësisht lëkurën tuaj duke ruajtur barrierën lipidike të epidermës.

Kombinimi i përbërësve aktivë si: Vaji i Lirit, që përmban acide yndyrore të pangopura Omega-3, Omega-6 dhe Omega-9, Betainë, Vaj Macadamia, D-Panthenol, Alantoinë.

  • Nuk irriton ose thar lëkurën e thatë të butë
  • Zbut dhe zbut lëkurën
  • Ka një efekt të dobishëm në rigjenerimin e epidermës
  • Siguron nivelin e dëshiruar të lagështisë dhe përmbajtjes së yndyrës
  • Hipoallergjike

Aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurë të njomë duke e masazhuar lehtë.

Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Shiko edhe