Dr. Taffi Kenaf Karkade' Crema Corpo * 200 ML

Dr. Taffi Kenaf Karkade' Crema Corpo * 200 ML

Lekë 1,250.00
Title:  
Krem trupi me veti tonifikuese dhe hidratuese.

200 ml

Dr. Taffi Kenaf Karkade' Crema Corpo është ideal për veprim tonifkues dhe rimodelues të trupit, duke lënë një ndjesi të mëdafshtë në lëkurë dhe një aromë të këndshme në sajë të kombinimit të ekstrakteve bimore të Karkade' dhe Kenaf.

  • Rigjeneron trupin dhe mendjen nga kombinimi i aromave të freskëta.
  • Siguron hidratim dhe veti zbutëse të lëkurës për një kohë të gjatë.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni kremin në trup, duke e masazhuar lehtë, pas dushit ose sa herë të jetë e nevojshme.

Shiko edhe