Dr. Taffi Lino Te Bianco Crema Corpo * 200 ML

Dr. Taffi Lino Te Bianco Crema Corpo * 200 ML

Lekë 1,250.00
Title:  
Krem trupi me veti hidratante dhe zbutëse.

200 ml

Dr. Taffi Lino Te Bianco Crema Corpo është një emulsion i butë, hidratues dhe freskues. 

Aroma rigjeneruese e Lirit, e përzier me esencën e gazuar të Çajit të Bardhë, do të ndihet në lëkurë si një përkëdhelje.

Ideal për përdorim të përditshëm, për një ndjesi qetësie dhe freskie në lëkurë.

Aplikojeni në trup duke e masazhuar lehtë, pas dushit ose sa herë të jetë e nevojshme.

Shiko edhe