Dr. Taffi Sapone di Aleppo * 125 G

Dr. Taffi Sapone di Aleppo * 125 G

Lekë 950.00
Title:  
Sapun pastrues delikat për lëkurë të ndjeshme.

125 g

Dr. Taffi Sapone di Aleppo ideal për kujdesin ndaj lëkurës tuaj në sajë të përbërësve si Glicerina, Vaji i Ullirit, Vaji i Frutave.

Ai pastron në thellësi duke mos lënë asnjë papastërti dhe duke hidratuar dhe mbrojtur barrierën e lëkurës.

I testuar dermatologjikisht.

Përdoret si sapun për trupin, si shampo, si maskë për fytyrën ose si shkumë rroje.

Shiko edhe