Erbe Della Notte * 50

Erbe Della Notte * 50

Lekë 1,560.00
Title:  
Produkt me ekstrakte natyrale për të favorizuar një relaksim natyral të mendjes dhe një gjumë të mirë e të thellë.

50 kapsula

Erbe della Notte është një produkt me ekstrakte natyrale në gjendje të favorizojë një relaksim natyral të mendjes dhe një gjumë të mirë e të thellë.

Ky suplement përmban:

  • Valerianë, Kamomil, Ekstrakt Bliri, Passiflora, Ekstrakt Lulekuqe që ndihmojnë në një gjumë të mirë.
  • Magnezium dhe Vitamina B6 kontribuojnë në një funksion normal të sistemit nervor.

Kapsulat janë të bëra me fibra bimore, krejtësisht natyrale, pa ngjyrues artificialë, të lehta për tu tretur.

E përshtatshme për veganë dhe vegjetarianë.


Doza e rekomanduar është 2 kapsula, në darkë.

Shiko edhe