Vitabiotics Neuromind Original * 30

Vitabiotics Neuromind Original * 30

Lekë 2,900.00
Title:  
Suplement për mirëfunksionimin e sistemit nervor.

30 kapsula

Neurozan ofron një formulë të kompletuar për të sigururar funksionin normal të sistemit nervor si dhe funksionin konjitiv.

Përbërësit aktivë:

 • Hekuri, zinku dhe jodi ndihmojnë në funksionin normal konjitiv.
 • Vitamina B5 (Acidi Pantotenik), ndihmon në rritjen e performancën mendore.
 • Vitamina B6, Niacina (Vitamina B3) dhe Vitamina C ndihmojnë në funksionimin normal të sistemit nervor.
 • Vitamina B12, B6 dhe B1, Magnezi kontribuojnë në funksionimin normal normal të funksioneve fiziologjike.
 • Neurozan përfshin dhe një sasi optimale 25mcg (1000 IU) të vitaminës D, e cila ndihmon në forcimin e sistemit imunitar.
 • Formula është e kompletuar me L-Argininë, Ginkgo Biloba dhe Koenzimë-Q10.

Doza e rekomanduar është një tabletë në ditë, gjatë vaktit ushqimor kryesor.

Të mos përtypet dhe të mos tejkalohet doza e rekomanduar!

 • E përshtatshme për vegjetarianë
 • Pa ngjyrues artificalë
 • Pa konservues
 • Pa sheqer, kripë apo maja
 • Pa gluten
 • Nuk është e testuar në kafshëShiko edhe