Esi Tusserbe Sed 1 Shurup 180 ML

Esi Tusserbe Sed 1 Shurup 180 ML

Lekë 1,070.00
Title:  
Shurup për lehtësimin e kollës së thatë, dhimbjes dhe inflamacionit të fytit.

180 ml

ESI Tusserbe Sed është një shurup që ndihmon në lehtësimin e kollës së thatë dhe inflamacioneve rinofaringeale.
Ajo vepron në zonën e prekur, duke lehtësuar simptomat dhe duke siguruar rehati më të madhe në fyt. 

Shurupi ka një kombinim unik të përbërësve bimore që janë zgjedhur posaçërisht, në mënyrë që të mund të japin 
plotësisht përfitimet që duhet të ofrojnë bimët Red Poppy, Marshmallow, Sundew, Lichen dhe Ivy.
Këto bimë janë shumë të njohura për vetitë e tyre në shëndetin e traktit respirator.

Doza e rekomanduar:
Një lugë çaji 4-5 herë në ditë, larg vakteve.

  • Shurupi mund të pihet vetëm ose i tretur në ujë, lëngje frutash.
  • Përdorimi i tepërt i produktit mund të shkaktojë efekte laksative.
  • Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjeç.

Shiko edhe