HairBurst For Longer Stronger Hair Shampoo * 350 ML

HairBurst For Longer Stronger Hair Shampoo * 350 ML

Lekë 2,200.00
Title:  
Shampo për flokë të gjatë e të shëndetshëm.

350 ml

HairBurst For Longer Stronger Hair Shampoo është një domosdoshmëri në rutinën tuaj të përditshme të flokëve.
Përfitimet:

  • Flokë dukshëm më të plotë dhe më të shëndetshëm.
  • Forcon flokët.
  • Përmirësime në shkëlqim, densitet, menaxhueshmëri dhe butësi.
  • Hidraton dhe zbutës i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Përbërësit kryesorë:
  1. Proteinë e hidrolizuar Gruri: Një përbërës natyral që rrjedh nga embrioni i grurit me një peshë molekulare të ulët, që do të thotë se mund të depërtojë lehtësisht në boshtin e flokëve dhe të absorbohet në fijet e brendshme të flokëve. Ajo ka aftësinë për të tërhequr dhe mbajtur lagështinë në flokë, gjë që i jep flokëve një hidratim dhe volum të shtuar.
  2. Aminoacidet: Ndihmojnë flokët e dëmtuar të përmirësojnë sipërfaqen dhe forcën e tyre, duke rezultuar në fije më të lëmuara që thyhen më pak.
  3. Pantenol: Një derivat i vitaminës B5 dhe një hidratant, do të thotë se ndihmon në mbajtjen e ujit dhe hidraton fijet e flokëve. është i aftë të depërtojë në kutikula dhe të hyjë në boshtin e flokëve ku ndihmon në ruajtjen e lagështirës dhe jep volum.

Të aplikohet në skalp. 

Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për disa minuta dhe shpëlajeni më pas.

Shiko edhe