HealthAid Osteoflex Cream * 100 ML

HealthAid Osteoflex Cream * 100 ML

Lekë 2,210.00
Title:  
Formulimi optimal për nyje dhe kërce të shëndetshëm.

100 ml

HealthAid Osteoflex Cream është formulimi optimal për nyje dhe kërc të shëndetshëm. 

Ai siguron një kombinim unik të Glukozaminës së shkallës së lartë dhe Sulfatit Kondroitin me Vaj Esencial dhe Mentol të shtuar për të ndihmuar në ruajtjen e nyjeve të zhdërvjellta, fleksibël dhe kërc të fortë.

  • Të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç: aplikojeni me masë në zonën e duhur dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht. 
  • Për rezultate optimale, përsëriteni 2-3herë në ditë. 
  • Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe