Hei Poa Pure Tahiti Monoi Oil- Coco Scent * 100 ML

Hei Poa Pure Tahiti Monoi Oil- Coco Scent * 100 ML

Lekë 1,360.00
Title:  
Vaj hidratues trupi dhe flokësh.

100 ml

Hei Poa Pure Tahiti Monoi Oil- Coco Scent është një vaj që siguron shumë përfitime në lëkurë dhe flokë.

Lëreni veten të mbërtheheni nga notat e pasura dhe ekzotike të vajit të pastër Tahiti Monoi AO me aromë Kokosi. 

I krijuar nga njomja e luleve të freskëta Tiare në vaj Copra, vaji Monoi është sekreti më i mirëmbajtur i bukurisë së Tahitit.

Një produkt me shumë qëllime, përdoret për të hidratuar*, ushqyer, zbutur dhe riparuar lëkurën dhe flokët tuaj.

Masazhoni butësisht flokët dhe lëkurën deri në përthithje të plotë.

Shiko edhe