Hei Poa Pure Tahiti Monoi OIl Tamanu * 100 ML

Hei Poa Pure Tahiti Monoi OIl Tamanu * 100 ML

Lekë 1,560.00
Title:  
Vaj hidratues dhe ushqyes trupi.

100 ml

Hei Poa Pure Tahiti Monoi OIl Tamanu është një vaj hidratues për trupin.
I përdorur në mjekësinë polineziane, Tamanu është i njohur për vetitë e tij qetësuese. I kombinuar me vajin Tahiti Monoi AO, hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën. 

Aroma e saj e luleve Tiare e lë lëkurën me aromë delikate.

Këshillë:

  • Për të reduktuar shfaqjen e strijave dhe plagëve, aplikoni Tamanu Pure Tahiti Monoi Oil AO duke masazhuar butësisht zonat e prekura. 
  • Në verë, përdorni Tamanu Pure Tahiti Monoi Oil AO për të qetësuar dhe hidratuar* lëkurën tuaj pas ekspozimit në diell.

Masazhoni butësisht lëkurën deri në përthithje të plotë.

Shiko edhe