Jowae Baume Hydratant Protecteur * 125 ML

Jowae Baume Hydratant Protecteur * 125 ML

Lekë 1,800.00
Title:  
Balm hidratues për të gjitha tipet e lëkures.

125 ml

Balm hidratues për të gjitha tipet e lëkurës.

Hidraton, jep komfort dhe ndihmon lëkurën të mbroje vetveten çdo ditë. Lekura mbetet e butë në prekje.

I përshtatshëm për t'u përdorur nga gjithë familja.

Me përmbajtje:

  • Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.
  • Uje Bamboo - me aminoacide, acide yndyrore, minerale dhe vitamina,hidratim dhe rivitalizim.
  •  Allantoine
  •  Gjalp Shea
  •  Glicerine vegjetale  • Të rriturit: Aplikim 2 herë në ditë, në mengjes dhe në darkë.
  • Femijët mbi 3 vjeç: Aplikim 1 herë gjatë ditës.

Produktet Jowae janë pa paraben, pa fenoksietanole, pa vajra minerale, pa silikone dhe të patestuara në kafshë.Shiko edhe