Jowae creme legere lissante anti-rides 40 ml

Jowae Creme Legere Lissante Anti-Rides 40 ml

Lekë 2,600.00 Lekë 3,250.00
Title:  
Krem anti-rrudhë për lëkurat normale dhe mikse.

JOWAÉ Wrinkle Smoothing Light Cream ështe një krem anti-rrudhë për lekura normale dhe mikse. Fytyra vizualisht do të duket me e re, e butë dhe me shkëlqyim.
Rrudhat fillojnë të zbehen gradualisht.
Ashtu si të gjitha produktet Jowaé, kremi ka një tolerancë shumë të mirë kundrejt lëkurës sepse nuk përmban paraben, fenoksietanol, silikon, vaj mineral, ngjyrues sintetik ose përbërës me origjinë shtazore (përveç produkteve të bletëve).
85 % e përbërësve janë me origjinë bimore. Përbëresit aktive janë:
- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.
- Ginseng i kuq - përdoret me shekuj në mjekësinë tradicionale për vetitë e tij stimuluese dhe antirrudhë
- Acid Hialuronik
- Peptide
- Glicerine vegjetale
Aplikojeni në fytyrë, në mëngjes dhe në darkë.

Shiko edhe