Jowae Hydratant Revitalisant * 400 ML

Jowae Hydratant Revitalisant * 400 ML

Lekë 2,015.00
Title:  
Qumësht hidratues trupi.

400 ml

Jowae Hydratant Revitalisant hidraton dhe stimulon trupin. Përthithet shpejt dhe ju lejon të visheni menjëherë pas aplikimit.
Lëkura e buzëve është e butë, e tonifikuar dhe me shkëlqim.

Përbërësit aktivë:

  • Fotofenolet antioksidante;
  • Ujë Bambuje;
  • Luledielli;
  • Soja.

Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Shiko edhe