Jowae Soothing Nourishing Balm * 200 ML

Jowae Soothing Nourishing Balm * 200 ML

Lekë 1,810.00
Title:  
Krem trupi me veti ushqyese për lekura të thata dhe shumë të thata.

200 ml

Krem trupi me veti ushqyese për lekura të thata dhe shumë të thata.

Ushqen, krijon një film lipidik në lekurë dhe e zbut atë, duke qetësuar dhe diskomfortin e shkaktuar nga tharja e lëkurës.

 Me përmbajtje:

  • Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.
  • Vaj kamelia - me veti ushqyese (omega 3), riparuese, hidratuese dhe rigjeneruese
  • Gjalp Shea
  • Vaj Luledielli
  • Glicerine vegjtale
  • Vitaminë E


Aplikohet në mëngjes dhe në darkë, duke theksuar më shumë përdorimin në zonat më të thata dhe problematike.

Shiko edhe