Klorane Baume Apres Shampooing Au Beurre De Mangue * 150 ML

Klorane Baume Apres Shampooing Au Beurre De Mangue * 150 ML

Lekë 1,600.00
Title:  
Balsam ushqyes për flokët me ekstrakt mango.

150 ml

Klorane Baume Apres Shampooing Au Beurre De Mangue është një balsam ushqyes, i cili përdoret pas larjes së flokëve.

Ideal për flokët e thatë dhe të dëmtuar.

Ushqen dhe riparon fibrat e flokëve.

Përmbajtja e Gjalpit të Mangos mbron flokët tuaj nga thyerja dhe siguron ushqim dhe forcë.


Aplikojeni balsamin pas larjes së flokëve.

Lëreni për 2 deri në 3 minuta më pas shpëlajeni.


Shiko edhe