Klorane Body Cupuaçu Flower Nourishing Shower Cream* 200 ML

Klorane Body Cupuaçu Flower Nourishing Shower Cream* 200 ML

Lekë 1,000.00
Title:  
Xhel ushqyes dushi i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

200 ml

Kremi ushqyes i dushit është një krem ushqyes dushi i përshtatshëm për lëkurë të thatë deri në shumë të thatë. 

  • Formula e tij e pasur, me gjalpë Cupuaçu , ushqen thellë dhe mbron lëkurën nga dehidratimi, falë përbërjes me acide yndyrore, që e bëjnë atë 1.5 herë më ushqyes se gjalpi Shea.
  • Baza pastrues ultra e butë, pa sapun, e kombinuar me agjentët shumë ushqyes dhe strukturën kremoze, pastrojnë lëkurën pa e tharë, për një moment relaksi në dush.


Aplikoni kremin ushqyes të dushit në lëkurë të lagur për të krijuar një shkumë të butë. Shpëlajeni tërësisht me ujë.

Shiko edhe