Klorane Gel Douche Nutritif * 200 ML

Klorane Gel Douche Nutritif * 200 ML

Lekë 1,000.00
Title:  
Xhel dushi emollient, pa sapun dhe ruan pH neutral të lëkurës.

200 ml

Xhel dushi me formulë të biodegradueshme me Gjalpë Organik Cupuaç dhe me Lule Hibiscus.

  • Ky xhel dushi i formuluar pa sapun përmban gjalpë Organik Cupuaç, me veti ushqyese. 
  • Aromë me nota energjike të luleve Hibiscus, Dorëzonjë dhe Bozhure.
  • Konsistenca e lehtë pastron butësisht të gjitha llojet e lëkurës pa i tharë.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Aplikojeni në lëkurë të lagur, në dush ose në banjë dhe shpëlajeni.

Shiko edhe