Klorane Gel Douche Surgras * 200 ML

Lekë 1,000.00
Aroma:  
Xhel dushi me veti emoliente, pa përmbajtje sapuni dhe ruan pH neutral të lëkurës.

200 ml

Xhel dushi emollient, pa sapun dhe ruan pH neutral të lëkurës.

  • Përbërja e pasur me agjentë hidratuese, si Sythi i Pemës së Plepit, e pastron butësisht lëkurën duke mos shkaktuar tharje.
  • Ideal për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.
Vjen në 4 aroma të ndryshme:
  • Brezza Marina- Aroma e saj është e pasur me ekstrakt të freskëta dhe frutore të Pjepërit, Kastravecit dhe Dardhës.
  • Soffio Mediterraneo-Delikate dhe energjike, aroma e saj, kombinon Lëkurën e Limonit dhe Mandarinës me aromën delikate të Jaseminit, ju dërgon në brigjet e Mesdheut.
  • Spirito Zen- Aroma e këndshme e Luleve të Ujit dhe Zambakut të Luginës, qetëson dhe ju ofron një moment relaksi dhe çlodhjeje.
  • Risveglio Mattutino-kombinon aromat e frutave si Limoni, Mandarina dhe Grejpfruti me Lulet e Bardha për ta nisur ditën në mënyrë dinamike.
  • Giardino Acquatico-Aroma e saj është një përzierje e Zambakut të Ujit, Jaseminit, Bergamotit dhe Pjeprit për t'ju zhytur në freskinë e një Kopshti Japonez.


Të përdoret si shampo gjatë dushit.

Shiko edhe