Klorane Nourishing Mask with Mango Butter  150ML

Klorane Nourishing Mask with Mango Butter 150ML

Lekë 2,550.00
Title:  
Maska ushqyese për flokë të thatë, të dëmtuar dhe të brishtë.

150 ml

Maska ushqyese intensive që riparon dhe mbron flokët e thatë, të dëmtuar dhe të brishtë.

  • E zhvilluar posaçërisht për t'iu përshtatur nevojave specifike të atyre që luftojnë me thatësinë, kjo është një formulë që ju ndihmonë të arrini butësi dhe shkëlqim shtesë.
  • Përbërja shumë ushqyese e mbushur me gjalpë mango është në gjendje të ristrukturojë boshtin e flokëve.
  • I pasur me acide yndyrore , ky përbërës natyral rikthen elasticitetin dhe lagështinë pa shtuar peshë në fijet.  
  • Maska ushqyese ka edhe një efekt mbrojtës.

Të aplikohet pas larjes së flokëve me shampo, aplikoni maskën ushqyese në gjatësinë dhe majat e flokëve.

 Lëreni të veprojë nga 5 deri në 20 minuta.

 Zbërtheni flokët dhe shpëlajini tërësisht. Përdoreni këtë produkt të paktën dy herë në javë për rezultate optimale.

Shiko edhe