Klorane Nourishing Shampoo with Mango Butter 200 ML

Klorane Nourishing Shampoo with Mango Butter 200 ML

Lekë 1,400.00
Title:  
Shampo ushqyese me gjalpë mango.

200 ml

Shampo ushqyese me gjalpë mango është një shampo e përshtatshme për përdorim të përditshëm që ndihmon flokët e thatë të rifitojnë elasticitetin, butësinë dhe shkëlqimin.

  • Gjalpi i mangos është i pasur me acide yndyrore dhe për këtë arsye ka veti të fuqishme ushqyese.
  • I jep kësaj shampoje aftësinë për të hidratuar dhe ushqyer thellësisht fibrat e flokëve duke ndihmuar në rritjen e shkëlqimit dhe butësisë së flokëve.


Aplikoni shampon ushqyes me gjalpë mango në flokë dhe skalp të lagur dhe masazhoni butësisht për të shkumëzuar. Lëreni për dy deri në tre minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe