Klorane Shampoing Sec Extra-Doux

Lekë 800.00
Sasia:  
Shampo e thatë me qumësht tërshëre.

50 ml, 150 ml

Klorane Shampoing Sec Extra-Doux është një shampo e thatë, ultra e butë, me përbërës me bazë bimore, e cila eliminon yndyrën, papastërtitë dhe aromat. 

Flokët janë të pastër me volum dhe teksturë të shtuar.

Përfitimet:

  • Pastron butësisht flokët në pak minuta;
  • Eliminon vajin, papastërtitë dhe aromat;
  • Rifreskon flokët ndërmjet larjeve. Shton stilin dhe ngjyrën;
  • Shton menjëherë volumin dhe teksturën;
  • Pluhur ultra i imët. Nuk lë mbetje të bardha;
  • Ultra-delikate. Përbërësit me bazë bimore.
Hipoalergjike. Vegane.

Udhëzime përdorimi:

  • Tundeni mirë përpara përdorimit dhe spërkatni në mënyrë të barabartë 10 cm larg flokëve, duke u fokusuar te rrënjët. 
  • Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe më pas hiqni tërësisht pluhurin me furçë, me dorë ose me tharëse. 
  • Mos inhaloni. Përdoreni në zona të ajrosura mirë.


KËSHILLA E BUKURISË  NGA KLORANE: Mund të përdoret për t'i shtuar teksturë flokëve gjatë gërshetimit ose stilimit.

Shiko edhe