Klorane Soothing And Anti-Irritating Shampoo With Peony

Lekë 1,400.00
Sasia:  
Shampo e butë për flokë dhe skalp të ndjeshëm.

200 ml, 400 ml

Klorane Soothing And Anti-Irritating Shampoo With Peony është një shampo qetësuese dhe anti-irrituese.
Formula e saj me pH fiziologjik pastron butësisht skalpin e ndjeshëm dhe të irrituar. 

  • Falë Ekstraktit të Peoni, lëkura e kokës qetësohet që nga përdorimi i parë, për të paktën 24 orë. 
  • Aroma e saj e freskët me veti relaksuese të vërtetuara shkencërisht, qetëson shqisat. 
  • Ka një efekt mbrojtës dhe hidratues, efekt i perceptuar kur përdoret vazhdimisht për 15 ditë.

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumëzojeni dhe më pas shpëlajeni.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni tërësisht me ujë.


Shiko edhe