Klorane Ultra-Gentle Shampoo with Oat Milk

Lekë 1,400.00
Size:  
Shampo për të gjitha llojet e flokëve.

200 ml 400 ml

Shampo ultra e butë me qumësht tërshërë , duke ruajtur ekuilibrin natyral të të gjitha llojeve të flokëve dhe skalpit të kokës, madje edhe atyre më të brishtë dhe të ndjeshëm.

  • Produkt është i përsosur për përdorim të shpeshtë, duke hequr në mënyrë efikase papastërtitë pa qenë shumë i ashpër ndaj lëkurës dhe flokëve.
  •  Fokusohet po aq në përmirësimin e niveleve të butësisë, duke i lënë fijet të zhdërvjellëta dhe më të lehta për t'u shkëputur.
  • I përshtatshëm për fëmijët nga mosha tre vjeç, përdor fuqitë natyrore të ekstraktit të tërshërës për të ushqyer, mbrojtur dhe përmirësuar pamjen e të gjitha llojeve të flokëve.Aplikoni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni butësisht skalpin e kokës. Shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe