Klorane Vitality Age-Weakened Hair Shampoo

Lekë 1,400.00
Size:  
Shampo ushqyese për flokë të dobësuar.

200 ml 400 ml

Rivendosni ekuilibrin e flokëve të holluar dhe të plakur me shampon Klorane me ekstrakt Vajin e Ulliri. 

Kjo shampo i bën flokët dukshëm më të trashë, më të shndritshëm dhe më të gjallë. 
  • Përbërësi kryesor është Vaji Organik  i Ullirit, i cili ushqen flokët dhe siguron mbrojtje antioksiduese. 
  • Formula pa silikon mund t'ju ndihmojë të arrini flokët më të shëndetshëm, më rinorë me trup dhe volum të dukshëm. 
  •  Një formulë e biodegradueshme.Pa silikon.
  • E përkryer për flokë të holluar.


Aplikojeni në flokë të lagur, shkumëzojeni dhe më pas shpëlajeni. 

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni tërësisht me ujë.

Shiko edhe