La Roche Posay Cicaplast Mains Cream * 50 ML

La Roche Posay Cicaplast Mains Cream * 50 ML

Lekë 1,500.00
Title:  
Krem për duart me veti shumë të mira hidratuese.

50 ml

La Roche Posay Cicaplast Mains Cream për duar të thata dhe shumë të thata, mundëson lëkurën të ndihet e butë, e lëmuar dhe e hidratuar. 

Ky krem me Gjalp Shea qetëson duart dhe është rezistent ndaj ujit. 

Ofron hidratim deri në 48 orë për duart e thata të dëmtuara nga agresionet në shtëpi dhe punë, si moti i ftohtë dhe kontakti i shpeshtë me ujin.

Avantazhet:

  • Zbut menjëherë duart e dëmtuara dhe të thata deri tek ato shumë të thata.
  • Rezistent ndaj ujit.
  • Hidraton deri në 48 orë.
  • Absorbohet shpejt dhe jo i yndyrshëm.

Aplikojeni kremin në duar, pas secilës larje të tyre.

Shiko edhe