La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repair Cream * 50 ML

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repair Cream * 50 ML

Lekë 1,120.00
Title:  
Krem hidratues intensiv për duar shumë të thata.

50 ml

La Roche Posay Lipikar Xerand Hand Repair Cream ndihmon në mbrojtjen dhe riparimin e barrierës së lëkurës dhe e mbron atë nga faktorët e jashtëm irritues.

Ai përmban:

  • Ujë Termal La Roche Posay;
  • Glicerinë;
  • Parafinë. 

Indikohet për të gjitha tipet e lëkurës, sidomos për atë shumë të thatë dhe të dehidratuar.

Teksturë jo e yndyrshme.

Pas përdorimit, lëkura e duarve ndihet e butë dhe e hidratuar.

Aplikoni në duar sa herë të jetë e nevojshme dhe masazhojini deri në përthithje të plotë të kremit.

Shiko edhe