Lakme Bio Argan Hydrating Mask * 250 ML

Lakme Bio Argan Hydrating Mask * 250 ML

Lekë 3,400.00
Title:  
Maskë hidratuese për flokët me Vaj Argani Organik.

250 ml

Maskë hidratuese për flokët me vaj argani organik.
  • Veti hidratuese dhe ushqyese pa efekt yndyror.
  • Parandalon humbjen e elasticitetit dhe dëmtimin e flokëve.
  • Vetitë kundër plakjes, mbron flokët kundër agjentëve të jashtëm. 
  • Riparon flokët e dëmtuar dhe majat e ndara.


Të aplikohet një sasi të vogël në flokë të lagur. Lëreni për 5 minuta dhe shpëlajeni.

Shiko edhe