Lakme Bio Argan Oil * 125 ML

Lekë 3,700.00
Title:  
Vaj i thatë, me teksturë të lehtë.

125 ml

Vaj i thatë, me teksturë të lehtë absorbohet në çast. Për të gjithë llojet e flokëve.

  • Hidraton flokët pa i yndyrosur.
  • Parandalon humbjen e elasticitetit dhe dëmtimin e flokëve. I jep flokut butësi dhe shkëlqim.
  • Neutralizon radikalet e lira dhe vepron si antioksidantë i fuqishëm.

Të aplikohen 1 ose 2 pika në pëllëmbën e duarve dhe përhapeni mirë me gishta. Në flokë të thatë ose flokë të lagur. Përdoreni si trajtim të përditshëm. Mos e shpëlani.

Shiko edhe