Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo * 300 ML

Lakme K.Therapy Bio Argan Shampoo * 300 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Shampo hidratuese me vaj organik argani.

300 ml

Shampo hidratuese me vaj argani organik për flokë normale.


  • Veti hidratuese dhe ushqyese pa efekt yndyror.
  • Parandalon humbjen e elasticitetit dhe dëmtimin e flokëve.
  • I jep flokut butësi dhe shkëlqim.
  • Mbron lëkurën e skalpit nga acarimi dhe stresi mjedisor.

Të aplikohet në flokë të lagur. Masazhojeni dhe shpëlajeni.

Shiko edhe