Lakme K.Therapy Peeling Oily Hair Shampoo * 300 ML

Lakme K.Therapy Peeling Oily Hair Shampoo * 300 ML

Lekë 2,100.00
Title:  
Shampo kundër zbokth e cila pastron, rregullon dhe tonifikon lëkurën e kokës.

300 ml

Shampo kundër zbokthit e cila pastron, rregullon dhe tonifikon lëkurën e kokës

Formuluar posaçërisht për flokët e yndyrshëm.

  • Eliminon zbokthit nga lëkura e kokës.
  • Parandalon shfaqjen dhe efektin e rikthimit.
  • Falë veprimit të saj të butë  dhe pastrues, mund të përdoret çdo ditë.
Përfitimet:
  • Eliminon mikroorganizmat përgjegjës për zbokthin.
  • Përfitohet një lëkurë e pastër dhe e shëndetshme e kokës, pa kruajtje ose skuqje.
  • Ka veti anti-oksiduese, pastruese dhe anti-inflamatore.
  • Balancon dhe tonifikon lëkurën.

Të aplikohet në skalp. Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Shpëlajeni më pas.

Shiko edhe