Lakme K. Therapy Peeling Shampoo Dry * 300 ML

Lakme K. Therapy Peeling Shampoo Dry * 300 ML

Lekë 2,100.00
Title:  
Shampo kundër zbokthit e cila pastron, rregullon dhe tonifikon lëkurën e kokës.

300 ml

Shampo kundër zbokthit e cila pastron, rregullon dhe tonifikon lëkurën e kokës.

Formuluar posaçërisht për flokë të thatë.

  • Eliminon zbokthit nga lëkura e kokës.
  • Parandalon shfaqjen e zbokthit.
  • Falë veprimit të saj të butë pastrues, mund të përdoret çdo ditë.

Të aplikohet në lëkurën e kokës. Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Shpëlajeni më pas.

Shiko edhe