Lakme K.Therapy Purifying Balancing Shampoo

Lekë 2,100.00
Sasia:  
Shampo për flokët te yndyrshëm.

300 ml

Pastron dhe rregullon sekrecionet yndyrore të skalpit. Falë veprimit të saj të butë pastrues mund të përdoret çdo ditë.

Përfitimet:

  • Sebum-rregullator fiziologjik dhe astringent natyral.
  • Rregullon sekretimin e gjëndrave dhjamore.
  • Pastron, rregullon dhe higjenizon lëkurën e kokës

Të aplikohet në lëkurën e kokës. Të fërkohet butësisht skalpin dhe më pas të shpëlahet.

Shiko edhe