Lakme K.Therapy Repair Conditioning Fluid * 300 ML

Lakme K.Therapy Repair Conditioning Fluid * 300 ML

Lekë 2,400.00
Title:  
Balsam ushqyes për flokë të thatë.

300 ml

Balsam ushqyes për flokë të thatë. Zbut flokët e thatë dhe shumë të thatë. I bën flokët më të lehtë për tu krehur.

  • Ristrukturon shtresën hidroliptike mbrojtëse.
  • Veti ushqyese dhe zbutëse.
  • Shmang dehidratimin, mbron flokët dhe jep shkëlqim.
  • Efekt hidratues i menjëhershëm dhe afatgjatë.


Aplikoheni mbi flokë të larë dhe të tharë me peshqir. Të aplikohet në pjesën e mesme të flokëve dhe majat. Me pas krehni flokët dhe shpëlajini.

Shiko edhe