Lakme K.Therapy Repair Shampoo

Lekë 2,100.00
Sasia:  
Një shampo rigjallëruese e formuluar posaçërisht për flokë dhe skalp të thatë dhe shumë të thatë.

300 ml

Lakme K.Therapy Repair Shampoo, një shampo rigjallëruese e formuluar posaçërisht për flokë dhe skalp të thatë dhe shumë të thatë.

  • Hidraton dhe ushqen flokët e thatë dhe shumë të thatë.
  • Falë veprimit të saj të butë pastrues mund të përdoret çdo ditë.
  • Formula e balancuar i bën flokët të butë, të lehtë dhe me shkëlqim.


  • Të aplikohet në lëkurën e kokës. 
  • Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për disa minuta dhe më pas shpëlajeni.

Shiko edhe