Lakme K.Therapy Sensitive Relaxing Shampo

Lekë 2,100.00
Sasia:  
Shampo specifike për një skalp të ndjeshme.

300 ml, 1000 ml

Lakme K.Therapy Sensitive Relaxing Shampo specifike për një skalp të ndjeshëm. Mund të përdoret tek fëmijët.

Pastron butësisht dhe hidraton lëkurat e ndjeshme..
Falë veprimit të saj jashtëzakonisht të butë pastrues, mund të përdoret çdo ditë.

Përfitimet:

  • Zvogëlon rrezikun e alergjive.
  • Formulë hipoalergjenike.
  • Ndihmon në zbutjen dhe hidratimin e flokëve.
  • Qetëson skalpin e acaruar dhe ka veti anti-inflamatore.
  • Redukton skuqjen dhe kruajtjen.

  • Të aplikohet në skalp. 
  • Masazhojeni dhe lëreni të veprojë për disa minuta dhe shpëlajeni më pas.

Shiko edhe