Lakme Perfect Cleanse Shampoo * 300 ML

Lakme Perfect Cleanse Shampoo * 300 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Shampo për të gjitha llojet e flokëve.

300 ml

Shampo për të gjitha llojet e flokëve.

  • Detoksifikon dhe hidraton në mënyrë natyrale.
  • Pastron flokët dhe lëkurën e kokës.
  • Flokët janë të butë, me shkëlqim dhe të mbrojtur.


Të aplikohet në flokë të lagur. Shkumoheni dhe më pas shpëlajeni.

Shiko edhe